• https://www.facebook.com/nedim.taktak
  • https://twitter.com/nedimtaktak
Nedim TAKTAK

Wordpress

Xiaomi Mi Mix 4 teknik olarak şu detaylara sahip olacak.

Büyük merak uyandıran amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 4, ilk defa tasarımını gösteren gerçek bir görsel ile karşımıza çıktı.

Mi Mix 3‘ün yerini alacak Xiaomi Mi Mix 4, sık sık gündeme geliyor. Resmi olarak 24 Eylül tarihinde tanıtılacağı söylenen telefon, biliyorsunuz şimdiye kadar tasarımsal olarak hiç kendisini göstermemişti.

Ancak bu durum kısa süre önce değişti. İlk defa sızdırılan telefon, görebileceğiniz üzere Galaxy Note 10‘u andıran köşeli bir yapıya sahip. Üst kısmında hiçbir çentik ya da ekran deliği yer almayan telefon, burada yüksek ihtimalle motorlu bir “pop-up” kamera taşıyor.

Çünkü telefonun kızaklı yapıyı benimsemeyeceği yönünde bilgiler geliyor. Ancak yine de telefonun Mi Mix 3 gibi kızaklı bir tasarımla gelme ihtimali de bulunuyor. Yan çerçevelerinin inanılmaz ince olduğu görülen Mi Mix 4, kavisli tasarımı ise benimsemiyor gibi duruyor.

Henüz alt çerçevesi görünmeyen telefon, burada da yukarısı gibi ince çerçeve taşıyorsa büyük ses getirecek izlenimi oluşturuyor.

Xiaomi Mi Mix 4 teknik olarak şu detaylara sahip olacak.

Daha önce ortaya çıktığı kadarıyla gücünü Snapdragon 855 Plus işlemciden ve en üstte 12 GB RAM‘den alan telefon, arkasında Samsung ile Xiaomi ortak tasarımı 108 megapiksel kamera taşıyor. Bunun dörtlü kurulumun merkezinde olacağı ve diğer kameraların 16 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel periskop temelli telefoto + ToF olacağı söylenen cihaz, 

1 TB dahili depolama ile alınabilecek deniyor. 30W hızlı kablosuz şarj destekli 4.500 mAh pil üstüne kurulduğu ve 2K çözünürlükte bir OLED ekran taşıdığı tahmin edilen modelin, burada 90 Hz yenileme hızı sunacağı belirtiliyor. 

log.com.tr71 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ensonhaber