• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/nedim.taktak
  • https://twitter.com/nedimtaktak

Yüz Şeklinize Göre Karakterinizi Öğrenin

Alın, burun, çene, kaş, göz ve dudaklar kişilik özellikleri hakkında bilgi veriyor.
Yüz şekliniz karakterinizi ortaya koyuyor!

 nedim taktak, nedim, taktak,nedimtaktak.comYüz şekliniz aslında karakteriniz hakkında birçok ipucu veriyor.
Dokuz farklı yüz şekli ve bu yüz şekillerine sahip insanların karakteristik özelliklerinin yer aldığı yüz şekline göre karakter analize bakıp karakter tahlili yapabilirsiniz.

1- Uzun yüz şekline göre karakter analizi

Uzun yüz sahip olanlar genelde vücut olarak da uzun hatlarıyla, atletik görünüşleriyle dikkat çekerler. Fazla çalışkan olarak ön plana çıkarlar.
Narsistlik gözlemlenebilir ve aileleriyle, hayatlarındaki kişilerle problemli ilişkiler yaşarlar. Düzensiz bir ruh hali sıkça görülen durumlardandır. Bu düzensizlikleri potansiyellerini yansıtamamalarına sebep olur. nedim taktak, nedim, taktak,nedimtaktak.com


2- Oval yüz şekline göre karakter analizi

  Genel olarak dengeli bir ruh haline sahip olan oval yüzlüler, cazibeleriyle etraflarında çabuk farkedilirler. Genelde bulundukları ortamın en dikkat çekici kişisi olurlar. Fazla ilgi görmeleri onları çabuk zayıf düşen karakterlere dönüştürür. Alışkın oldukları ilgiyi göremediklerinde tehlikeli olurlar ve kendilerine zarar verebilirler.
3- Yuvarlak yüz şekline göre karakter analizi

Duygusal ve dğer yargıları çok yüksek olan yuvarlak yüzlü arzulu ve tutkulu olarak bilinirler. Uzun ve stabil bir ilişki için yuvarlak yüz hatlarına sahip kadınlar biçilmiş kaftan gibidirler. Duyguları incinirse zarar görmemek için kendilerine sert bir kabuk örerler.


4- Dikdörtgen yüz şekline göre karakter analizi

Dominant ve sert olan dikdörtgen yüzlüler genel olarak politikaya yönelirler ya da iş hayatında tutkulu karakterleriyle dikkat çekerler. Kendilerini duygularına kaptırırlarsa melankoliye varan davranışlar sergileyebilirler ancak mantıkları baskın olursa sert mizaçlı bir yöneticiye dönüşürler.

5- Kare yüz şekline göre karakter analizi

Kesinlikle zekalarıyla diğerlerinden ayrılırlar. Analitik düşünce yapıları onlara istediklerini kazanma yolunda avantaj kazandırır. Zekalarıyla istediklerini elde edemezlerse saldırgan olabilirler.

6- Üçgen yüz şekline göre karakter analizi

Genelde entelektüel karakterleriyle öne çıkarlar. Yaratıcılık konusunda farklarını hissettirirler ve genelde boşluğu doldurulamayacak türde izler bırakırlar.


7- Elmas yüz şekline göre karakter analizi
 

Elmas yüze sahipler tam bir istikrar abidesidir. Hayatları boyunca tempolu bir çalışma düzenini bocalamadan sürdürebilirler. Duygusal boşlukları ya da kendilerini zorlayan hırsları yoktur. Dayanıklı ve dirayetli olmalarıyla tanınırlar.


8- Ters üçgen yüz şekline göre karakter analizi

Karakter olarak  potansiyel tehdit olarak görülürler. İstediklerini elde etmek için erkekleri kullanma konusunda doğuştan yeteneğe sahiptirler ve genelde hemcinsleri tarafından sevilmezler.
Kriz yönetiminde çok başarılı oldukları gibi tehlikeli görevlerin altından kalkabilecek potansiyelleri vardır. Ajanlık casusluk için yaratılmış gibilerdir.

9- Kalp yüz şekline göre karakter analizi
Alınlarındaki saçların düzeni sebebiyle yüzleri bir kalbi andıranlar genel olarak dürüstlükleriyle ön plana çıkarlar. Saf ve duru güzelliğin temsili olan bu kişiler, içlerinde de bir o kadar temiz bir karakter barındırırlar. Zaman zaman saflıkları onları zor duruma da düşürebilir ancak herkesin sırtını yaslamak isteyeceği kadar güvenilirlerdir.

Kişisel Başarı